Eska Summer City WRACA! Baw się w wakacje z naszą ekipą!

i

Autor: Materiały radia eska Eska Summer City WRACA! Baw się w wakacje z naszą ekipą!

Eska Summer City WRACA! Baw się w wakacje z naszą ekipą!

2022-06-22 15:30

ESKA Summer City to akcja, o której długo nie zapomnicie! Przez całe wakacje będziecie mieli możliwość zabawy z ekipą Radia ESKA. Podpowiemy Wam, gdzie można spędzić wolny czas. ESKA Summer City to więcej niż może się wydawać! Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Jesteście gotowi? To zaczynamy!

ESKA SUMMER CITY to nic innego, jak dwa miesiące zabawy z ekipą Radia ESKA. W każdy weekend odwiedzimy wyjątkowe miejsca. Będziemy wszędzie tam, gdzie bawić będziecie się i Wy! To jednak nie wszystko. Podpowiemy Wam, jak spędzić wolny czas, co robić w swoim mieście i okolicach, no i jak korzystać z lata po całości! ESKA Summer City to więcej niż może się wydawać! Czekają na Was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki, by wspólnie z Wami bawić się i świętować wakacje. Już teraz wypatrujcie naszej ekipy, śledźcie nasze social media i słuchajcie 104,9 FM. Będziemy na bieżąco Was informować, gdzie się pojawimy.

Eska Summer City WRACA - gdzie nas szukać?

Gdzie zobaczymy się podczas tegorocznych wakacji? Już teraz sprawdźcie gdzie i kiedy znajdziecie naszą ekipę:

  • Wrocław
  • Poznań
  • Trójmiasto
  • Szczecin
  • Olsztyn
  • Łódź
  • Śląsk

ESKA Summer City: gdzie będziemy we Wrocławiu?

Od czwartku do niedzieli ESKA Wrocław będzie w najciekawszych punktach Dolnego Śląska! Festiwale, zloty, aquaparki, kąpieliska, wydarzenia sportowe - właśnie tam sprawdzimy co się dzieje i dodamy wszystkim pozytywnej energii. Relacje na żywo na antenie Radia ESKA, portalach społecznościowych oraz na stronie ESKA.pl. Wideo, fotografie, zdjęcia, obdarowywanie ludzi nagrodami, a przy okazji możliwość korzystania z tego, co dane miejsce ma do zaoferowania. Brzmi dobrze, prawda?

Już 24 czerwca ESKA Summer City we Wrocławiu pojawi się w Aquapark Wrocław, a także w karczmie Michelle. W tym samym dniu wraz z Panthers Wrocław rozegramy wrocławskie Monopoly na Stadionie Olimpijskim. Z kolei dzień później summerowa ekipa będzie kąpielisku Karłów w Miliczu. Nie może Was tam zabraknąć! Widzimy się!

ZOBACZCIE, JAK ESKA SUMMER CITY BAWIŁA SIĘ W ZESZŁYM ROKU:

Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić miejscówki Eski Summer City we Wrocławiu, słuchajcie nas na 104,9 FM, śledźcie portal eska.pl i wpadajcie na FP Eska Wrocław News!