Eska Summer City na spływie pontonowym w Rafting Bardo. Znajdźcie się na zdjęciach [GALERIA]

2020-08-08 21:22 Kinga Czernichowska

Dzisiaj ( 8 sierpnia) ekipa Summer City pojawiła się w przepięknej miejscowości Bardo. Razem z Wami bawiliśmy się na spływie pontonowym w Rafting Bardo. Zobaczcie, jak było.

Mamy już sierpień, ale letnia akcja Radia Eska, czyli Eska Summer City trwa w najlepsze. Dziś (8 sierpnia) byliśmy w Bardzie, zwanym Miastem Cudów. Nie bez powodu - ta urocza miejscowość przyciąga swoim klimatem i bliskością natury. A do tego właśnie tutaj, w Bardzie, można skorzystać z takich atrakcji, jak spływy kajakowe czy pontonowe.

My dzisiaj odwiedziliśmy Rafting Bardo przy ul. Grunwaldzkiej i to właśnie tutaj można razem ze znajomymi lub rodziną wziąć udział w spływach. Do dyspozycji gości są kajaki i pontony o wadze 45 kilogramów. Te ostatnie mogą pomieścić nawet 7 osób, ale minimalna liczba uczestników na jednym pontonie to 3 osoby.

Spływ trwa ponad 3 godziny, a pływamy po 15-kilometrowej trasie.

Rafting Bardo. Spływ pontonowy. Trasa

Chętnych do skorzystania z takiej rozrywki jest bardzo dużo, czasem w jednym spływie uczestniczy kilkaset osób.

- Tylko na 11.00 mamy 300 osób zapisanych - mówi Mariusz Bil, właściciel Rafting Bardo.

Dlatego konieczne jest wcześniejsze dokonanie rezerwacji. Pojedynczy bilet na spływ kosztuje 50 złotych.

Ale tym razem Eska Summer City w Bardzie to nie tylko spływ pontonowy. Do Barda zawitały bowiem także dwie alpaki z Alpakowej Kotliny z Kamieńca koło Kłodzka. To Jasiu i Leoś. Jasiu, niezwykle gadatliwy, z ciekawością obserwował, co się dzieje podczas naszej akcji, tymczasem Leoś skupił się na jedzeniu marchewek, a dzieci chętnych do karmienia alpak było naprawdę sporo.

- Alpaki mogłyby jeść cały czas, mają aż trzy żołądki - mówi wolontariuszka Alpakowej Kotliny.

Po wizycie w Bardzie, jeżeli tylko macie ochotę, możecie zatem pojechać do Kamieńca. Tam w cenie 150 złotych, w pięcioosobowej grupie (cena za 5 osób), możecie wyprowadzić na smyczy alpaki i się do nich przytulić, bo - jak wiadomo - alpaki zarażają szczęściem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Eska Summer City w Rafting Bardo.

Eska Summer City. Ekipa Eski Wrocław w Rafting Bardo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.