Eska Summer City 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu [ZDJĘCIA]

2021-07-26 8:50
Eska Summer City 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu [ZDJĘCIA]
Autor: Materiały RADIA ESKA Eska Summer City 2021: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu [ZDJĘCIA]

ESKA Summer City to dwa miesiące extra zabawy z ekipą Radia ESKA. Nie zwalniamy tempa i nadal czekają na was niezapomniane chwile! Wystartowaliśmy już na początku lipca i chcemy być wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko niektóre atrakcje, które dla was przygotowaliśmy. Zobacz, jak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu.

W zeszłym tygodniu wraz z naszą ekipą Eska Summer City odwiedziliśmy Family Bike Park Zieleniec, Le Mans Tor Kartingowy, wystawę miedzi KGHM w Lubinie, Park Linowy Bielany, Lake Hill Resort & Spa i popływaliśmy we wrocławskim Aquaparku. Słuchacze radia ESKA w każdym miejscu przywitali nas z dużym entuzjazmem i radością. Nie zamierzamy zwalniać tempa! Nadal będziemy wszędzie tam, gdzie bawić będziecie się i wy! To jednak nie wszystko. Podpowiemy wam również, gdzie można spędzić wolny czas, co robić we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz jak korzystać z lata po całości! ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko część niespodzianek, jakie dla was szykujemy w następnych tygodniach. Śledźcie naszego fanpejdża, portal i słuchajcie na antenie - będziemy was na bieżąco informować o tym, gdzie się pojawimy, a wy koniecznie musicie nas znaleźć.

ZOBACZ, JAK SIĘ BAWILIŚMY W ZESZŁYM TYGODNIU Z NASZYMI SŁUCHACZAMI:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE