Dzik wpadł do WC na stacji. 'Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich' [WIDEO]

Dzik wpadł do WC na stacji. Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich [FILM]
Autor: Pixabay Dzik wpadł do WC na stacji. "Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich" [FILM]

Po raz kolejny dzik pojawił się na terenach zamieszkałych przez ludzi. Tym razem w Wilkszynie pod Wrocławiem. Nie byłoby może w tym nic aż tak dziwnego, gdyby nie to, że zwierzę centralnie wbiegło prosto do toalety na stacji benzynowej. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Zobaczcie poniżej całą sytuację.

Nieproszony dzik odwiedził w ostatnich dniach stację paliw Gazela w Wilkszynie pod Wrocławiem. "Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich. Nawet dla zbłąkanych dzików" - skomentowała placówka na swoim Facebooku i zamieściła nagranie zarejestrowane przez monitoring. Na opublikowanym filmie można zobaczyć, jak dzik wbiega na teren stacji paliw, po czym znajduje otwarte drzwi do toalety. Po kilkunastu sekundach spędzonych we wnętrzu WC, dzikie zwierzę opuściło placówkę.

Do całego zdarzenia warto podejść na pewno z dystansem. Może dzik chciał po prostu się załatwić i skorzystał sobie z toalety? Warto jednak pamiętać, że kontakt z tym dzikim zwierzęciem może mieć dla człowieka opłakane skutki, zwłaszcza jeśli natrafimy na matkę z młodymi. 

Zdarzenia z dzikami we Wrocławiu będą się pojawiać coraz częściej. Wynika to m.in. z zabudowywania terenów położonych blisko lasów, z czym w naszym mieście mamy do czynienia chociażby na osiedlu Maślice.

Raport z Anteny 14.04