Duże zmiany w rozkładzie MPK Wrocław. Przy Kowalskiej, Złotnickiej i Piotra Skargi

2021-06-11 15:33 A.F
feniks wrocław
Autor: Patrycja Nawrocka

Pasażerów wrocławskiej komunikacji zbiorowej od 12 czerwca czeka wiele zmian. W związku z zakończeniem prac remontowych przy ulicy Kowalskie, Złotnickiej i Piotra Skargi tramwaje i autobusy będą kursowały inaczej. Sprawdźcie poniżej szczegóły.

Zakończenie remontu wiaduktu na ulicy Kowalskiej

W związku z planowanym zakończeniem prac związanych z remontem wiaduktu w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Krzywoustego, od 12 czerwca 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na linii autobusowej 118 i 242, które powrócą na swoje stałe trasy przejazdu przez ulicę Kowalską.

Zakończenie remontu ulicy Złotnickiej

W związku z planowanym zakończeniem prac związanych z remontem ulicy Złotnickiej, od 12 czerwca 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na linii autobusowej 148 i 253, które powrócą na swoje stałe trasy przejazdu przez ulicę Złotnicką.

Zakończenie wymiany rozjazdów tramwajowych na ulicy Piotra Skargi

W związku z planowanym zakończeniem prac związanych z wymianą rozjazdów tramwajowych na ulicy Piotra Skargi przy skrzyżowaniu z ulicą Teatralną oraz przy skrzyżowaniu z ulicą Oławską (plac Dominikański), od 14 czerwca 2021 roku (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmiany tras na liniach tramwajowych 2, 4, 5, 8, 9, 11 i 17.

Tramwaje linii 2, 5, 8, 9, 11 i 17 powrócą na swoją trasę przez ulicę Piotra Skargi, a "czwórka" powróci na swoją trasę przejazdu przez ulicę Kazimierza Wielkiego.

Tramwaje linii 2 z powodu robót torowych na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Śląskich i alei Hallera nadal będą kursowały od ulicy Powstańców Śląskich przez aleję Hallera do pętli przy Cmentarzu Grabiszyńskim.

Raport z anteny 11.06, godz.10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE