Dolny Śląsk: kobieta zatrzymała pociąg. Tańczyła na torach

Dolny Śląsk: kobieta zatrzymała pociąg. Tańczyła na torach
Autor: Pixaby Dolny Śląsk: kobieta zatrzymała pociąg. Tańczyła na torach

Okazuje się, że ludzka kreatywność nie zna granic. Przekonał się o tym maszynista pociągu wraz z pasażerami na trasie kolejowej Jelenia Góra - Szklarska Poręba. Pijana kobieta weszła na tory i... zaczęła tańczyć. Jadący z rozpędem pociąg musiał się zatrzymać. O szczegółach tej sytuacji przeczytajcie poniżej.

Jak informuje portal 24jgora.pl, do tej dość nietypowej sytuacji doszło w okolicy stacji kolejowej Jelenia Góra Zachodnia. Kobieta prawdopodobnie pod wpływem alkoholu weszła pomiędzy zamknięte rogatki na przejeździe kolejowym przy ulicy Karola Miarki.  Prawdopodobnie pijana, a przy tym niezrównoważona kobieta, będąc na torach - urządziła sobie potańcówkę. Nawet przyjazd pociągu relacji Wrocław Główny - Szklarska Poręba, nie skłonił kobiety do opuszczenia torowiska i cały skład musiał się zatrzymać.

Całe zdarzenie trwało trwało dobre pięć minut na oczach zdumionych kierowców i obsługi pociągu. W końcu cierpliwości zabrakło jednemu z pasażerów autobusu MZK, który wyszedł z pojazdu i usunął kobietę z przejazdu. Wezwano na miejsce policję. Okazało się, że sprawczynią zamieszania była, znana z podobnych ekscesów mieszkanka Goduszyna. Już co najmniej kilkakrotnie zatrzymywała ruch w niebezpiecznych miejscach miasta, stwarzając ogromne zagrożenie. Policjanci odwieźli kobietę do miejsca zamieszkania.

Raport z Anteny 15.04