Dolnosląskie. Podjechali pod biuro podróży i ukradli... wycieraczkę [NAGRANIE]

2021-07-23 12:49
Dolnosląskie. Podjechali pod Biuro Podróży i ukradli... wycieraczkę [NAGRANIE]
Autor: Screnn/ www.facebook.com/itravelbiuropodrozy/videos Dolnosląskie. Podjechali pod Biuro Podróży i ukradli... wycieraczkę [NAGRANIE]

Nietypowa sytuacja miała miejsce w w województwie dolnośląskim w Pęgowie pod biurem podróży. Kobieta, wraz ze swoim towarzyszem, o świcie ukradła... wycieraczkę. Całe zdarzenie zostało uchwycone przez monitoring.

Jak kraść to niekoniecznie miliony - z takiego założenia wyszła kobieta wraz ze swoim towarzyszem podjeżdżając samochodem pod siedzibę biura podróży w Pęgowie. Wysiadając z pojazdu, złożyła wycieraczkę znajdującą się przed budynkiem i zabrała. Po całym zdarzeniu, kierowca ze "złodziejką" odjechał. Dziwi fakt, po co tego typu przedmiot został zabrany?

NA NAGRANIU MOŻECIE ZOBACZYĆ CAŁE ZDARZENIE:

W zarejestrowanym nagraniu umieszczonym na Facebooku biura podróży widać, że podjeżdżające auto to niebieski Seat mający charakterystyczną trupią czaszkę na drzwiach. 

 

Dolnosląskie. Podjechali pod Biuro Podróży i ukradli... wycieraczkę [NAGRANIE]

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy - większość z nich osadzona jest oczywiście raczej w formie żartu.

"Ta wycieczka musiała mieć wartość";

"Widać, że akcja dokładnie zaplanowana";

"Mi to wygląda na zorganizowaną grupę przestępczą" - piszą komentujący. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl albo bezpośrednią wiadomość na facebook.com/eskawroclawnews.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE