Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

2020-05-21 17:18
Egzamin na prawo jazdy
Autor: Pixabay.com Egzamin na prawo jazdy

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Oto nasz drugi quiz, tym razem pytania zdecydowanie bardziej podchwytliwe, tylko dla prawdziwych mistrzów kierownicy. Sprawdźcie, czy jesteście zdalibyście test na prawo jazdy. W naszym quizie znajdziecie i nowe, i stare pytania. Przypomnijmy, że ostatnio baza pytań egzaminacyjnych została poszerzona o pytania z zakresu tzw. "jazdy na suwak"

Podczas części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy kandydat na kierowcę musi wskazać prawidłową odpowiedź na pytania wyświetlane losowo przez systemem komputerowy. Nie ma możliwości powrotu do pytania, na które nie udzielono odpowiedzi. Wyświetlane pytania odzwierciedlają sytuacje, z jakimi kierowcy mogą się spotkać w codziennym ruchu drogowym. Mają sprawdzić znajomość przepisów ruchu drogowego w różnych sytuacjach.

Egzamin teoretyczny trwa 25 minut. My mamy dla Was pytania z tej właśnie części egzaminu na prawo jazdy. Wybraliśmy te trudniejsze i bardziej podchwytliwe. Sprawdź, jak sobie poradzisz.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? [QUIZ]

Klikając w poniższy link, możecie sprawdzić się w pierwszym naszym quizie pt. "Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy?". Znajdziecie w nim nieco łatwiejsze pytania, znajdujące się w bazie wszystkich pytań z egzaminu na prawo jazdy.

WORD w Przemyślu wznawia egzaminy na prawo jazdy
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE