sanah na PGE Narodowy

i

Autor: Kacper Michalak

Wydarzenia

Czy sanah wystąpi we Wrocławiu? Na PGE Narodowym zapowiedziała dwie nowe trasy koncertowe

2023-09-25 15:05

22 września na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbył się finał trasy koncertowej sanah "Uczta nad Ucztami". Całe wydarzenie zapierało dech w piersiach i było niezapomnianym przeżyciem, zarówno dla wokalistki, jak i jej fanów. Pod koniec koncertu sanah zapowiedziała dwie nowe trasy koncertowe. Czy wystąpi we Wrocławiu?

Sanah to 26-letnia artystka, która podbiła serca publiczności swoją wrażliwością oraz wzruszającymi piosenkami. 22 września 2023 r. spełniła swoje największe marzenie i wystąpiła na PGE Narodowy w Warszawie. Koncert był pełen niespodzianek oraz niezapomnianych widowisk. Wokalistka postanowiła na zakończenie wydarzenia ogłosić coś nowego. Zapowiedziała, że w 2024 r. planuje wydać dwie płyty oraz ruszyć w dwie trasy koncertowe. Po ostatniej piosence na ekranie został również wyświetlony przedpremierowo film promujący nową płytę "Sanah z bajki"

Sanah zapowiedziała dwie trasy koncertowe. Czy wystąpi we Wrocławiu? 

Podczas jednego z ostatnich przemówień artystki na scenie, sanah zapowiedziała wydanie aż dwóch nowych albumów w 2024 r. Jednocześnie dodała również, że w związku z tym ruszy w dwie trasy koncertowe. Można podejrzewać, że nie będzie już to trasa po stadionach, a filharmoniach lub po prostu mniejszych salach koncertowych.

26-letnia artystka występowała we Wrocławiu w 2022 r. aż 4 razy, w tym:

  • 4 i 5 listopada w Narodowym Forum Muzyki w ramach trasy "BANKIET u sanah";
  • 29 lipca na pl. Wolności w ramach trasy "Letnie Brzmienia";
  • 27 maja w Hali Orbita w ramach trasy "Uczta Tour". 

Biorąc pod uwagę fakt, że sanah uwzględniała Wrocław na mapie wcześniejszych tras koncertowych można spekulować, że w 2024 r. doczekamy się jej powrotu do stolicy Dolnego Śląska w ramach trasy "Sanah z bajki". 

Do tej pory nie ma jednak oficjalnego ogłoszenia, dlatego musimy śledzić profile sanah w mediach społecznościowych. 

Gwiazdy Dewajtis zajadały się homarami na planie! Był także alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE