Choinka na wrocławskim rynku po zmroku. Ładna? [ZDJĘCIA, FILMY]

2022-12-07 14:38
Choinka na wrocławskim rynku po zmroku. Ładna? [ZDJĘCIA, FILMY]
Autor: Kacper Michalak

Choinka na rynku we Wrocławiu została już oficjalnie rozświetlona. Tym razem pod hasłem: "wrocławskiej choinki to już czas - niech oświeci nas jej blask". Jak co roku przyciąga tłumy osób zarówno z Wrocławia, jak i spoza miasta. Zobaczcie poniżej jak się prezentuje na zdjęciach i nagraniu po zmroku.

We wtorek, 6 grudnia, oficjalnie rozświetlona została choinka na rynku we Wrocławiu. "Wrocławskiej choinki to już czas - niech oświeci nas jej blask" to główne hasło, które wybrzmiało podczas tego wydarzenia. Będzie nam towarzyszyć przez cały okres świąt Bożego Narodzenia. Zarówno wielu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, jak i innych miast, odwiedzają Jarmark Bożonarodzeniowy i to właśnie wtedy będzie najlepsza okazja, aby popatrzeć na choinkę. Na niektórych największe wrażenie robi po zachodzie słońca. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji tam być - warto wybrać się i zobaczyć ją wieczorem.

Zobaczcie filmik rozświetlenia choinki na naszym FB!

Sprawdźcie poniżej w galerii, jak prezentuje się choinka na rynku we Wrocławiu po zmroku!Jak Wam się podoba?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE