GCKiS zaprasza dzieci m.in. na zajęcia z baletu

i

Autor: sobima / Pixabay GCKiS zaprasza dzieci m.in. na zajęcia z baletu

Ceramika, fotografia, badminton i balet. To propozycje zajęć dla dzieci z Trzebnicy

2020-09-10 15:28

Warsztaty ceramiczne i fotograficzne, badminton czy mażoretki. To niektóre z propozycji zajęć pozalekcyjnych jakie w tym roku przygotowało Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy. Wśród zajęć są zarówno te kulturalne, jak i sportowe.

Gminne Centrum Kultury i Sportu zaproponowało zajęcia dla dzieci od 3 do 18 roku życia. Znajdziemy tam m.in. wiele warsztatów artystycznych.

- Zapraszamy na zajęcia do pracowni malarstwa, rękodzieła, ceramicznej, fotograficznej, na warsztaty użytkowe, plastyczne, wokalne oraz na zajęcia językowe z języka angielskiego i francuskiego - mówi Aleksandra Kuriata z GCKiS.

Na trzebniczan czekają tez zajęcia sportowe.

- Zajęcia z badmintona dla dzieci i dorosłych, mażoretki, gimnastyka korekcyjna, koszykówka dla dziewcząt, zajęcia ruchowe i ogólnorozwojowe, szkółka squasha, balet oraz dance mix - dodaje Aleksandra Kuriata.

Zajęcia ruszą od października. Wcześniej, bo już od 14 września, ruszają zapisy. Można ich dokonać w biurach Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy.

Posłuchaj: Oferta GCKiS w Trzebnicy na nowy rok szkolny
Gienek Loska nie żyje. Miał 45 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE