Carrefour w Magnolia Park już jest! Nowy sklep zastąpił dawne Tesco [ZDJĘCIA]

2020-05-07 15:14

Carrefour w Magnolia Park przy Legnickiej już jest otwarty. Na razie to tzw. pop-up, czyli sklep w małym formacie, ale docelowo będzie to kolejny hipermarket Carrefour we Wrocławiu. Zastąpił dawne Tesco - przypomnijmy, sklepy Tesco są w całej Polsce likwidowane lub w niektórych przypadkach zostają zmniejszone.

Sieć Tesco znalazła się w trudnej sytuacji finansowej jeszcze przed pandemią. To dlatego zarząd sieci zdecydował o likwidacji części sklepów, a w przypadku pozostałych na zmniejszenie ich powierzchni.

Carrefour Magnolia Park już jest otwarty. Jak działa?

Sklep Tesco w Magnolia Park przy ul. Legnickiej zastąpił Carrefour, który został otwarty 6 maja. Na razie jeszcze w małym formacie, ale docelowo będzie to hipermarket.

W asortymencie sklepu jest około 3500 produktów. Wśród nich artykuły spożywcze, warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mrożonki, napoje, a także produkty drogeryjne. Nie brakuje również asortymentu z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. produktów bio, bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków i light.

Klienci Magnolii już mogą robić zakupy w mniejszej wersji Carrefoura.

Koronawirus. Posłuchaj o prawach pracownika w obliczu pandemii. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

W sklepie honorowana jest Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, a klienci korzystać mogą również z aplikacji Mój Carrefour. Sklep jest czynny w standardowych godzinach funkcjonowania centrum, czyli od 9.00 do 21.00.

Hipermarket Carrefour zostanie otwarty pod koniec roku. - Czeka nas bardzo dużo pracy, ale będziemy robić wszystko co możliwe, aby stało się to jak najszybciej – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park.

Jak wygląda nowy sklep? Zobaczcie na zdjęciach.

Koronaporadnik Adama Federa "Będzie dobrze": Rozluźnianie zwyczajów epidemiologicznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE