Bystrzaki w Biedronce za darmo. Musisz spełnić jeden warunek

2022-12-09 11:31
Bystrzaki w Biedronce za darmo. Musisz spełnić jeden warunek
Autor: Wikimedia/ Instagram

Akcja promocyjna Bystrzaków w Biedronce dobiegła końca. Jak się jednak okazuje, dużo maskotek zostało jeszcze w magazynach. W związku z tym, sieć znanych sklepów postanowiła zmienić nieco zasady i rozdać je najszybciej jak się da swoim klientom. Zasady są naprawdę proste.

Od jakiegoś czasu w Biedronce pokazują się promocyjne maskotki. Był Gang Świeżaków, Swojaków i potem wiele innych. Ostatni przyszedł czas na Gang Bystrzaków. Aby zdobyć sklepową maskotkę trzeba było zbierać naklejki i robić przy tym spore zakupy. Jednak od poniedziałku (5 grudnia) zasady te uległy zmianie. We wszystkich sklepach w Polsce można uzyska za darmo zabawki.

Oferta promocyjna z Bystrzakami już się zakończyła. Ale maskotki nadal są. Mają być rozdawane we wszystkich sklepach sieci Biedronka tylko przez kilka dni, konkretnie do najbliższej niedzieli 11 grudnia. A przypomnijmy, że ta jest niedzielą handlową. Pluszaki już znikają z półek, dlatego warto wybrać się po nie jak najprędzej.

Bystrzaki w Biedronce za darmo. Zasady

Każdy klient, który chce uzyskać Bystrzaka za darmo jest zobowiązany do zrobienia zakupów o wartości wynoszącej minimum 199 zł, ponadto trzeba jeszcze mieć ze sobą kartę lojalnościową Moja Biedronka. Po spełnieniu tych warunków można dostać maskotkę w gratisie. Na jednego klienta przypada jeden pluszak dziennie.

W kwocie 199 zł za zakupy nie mogą znajdować się następujące produkty: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, doładowania do telefonów, karty podarunkowe i doładowania kart podarunkowych.

Biedronka - MEGA promocje. Napoje za DARMO, szynka za 1,50 zł, jabłka za 2 zł
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE