Aldi otworzy kolejne nowe sklepy we Wrocławiu. Znamy lokalizacje

i

Autor: Aldi

Handel

Aldi otworzy kolejne nowe sklepy we Wrocławiu. Sprawdźcie lokalizacje!

2023-11-21 14:55

Kilka dni temu niemiecka sieć sklepów Aldi otworzyła kolejny dyskont we Wrocławiu. Już wiadomo, że na tym nie koniec, zapowiadane jest otwarcie następnych sklepów w stolicy Dolnego Śląska. Gdzie powstaną nowe sklepy we Wrocławiu?

Nowe sklepy Aldi we Wrocławiu. Wiemy, gdzie powstaną

Nawet 30 nowych sklepów w całej Polsce zamierza otworzyć Aldi do końca 2023 roku. Ostatnio nowy dyskont firma otworzyła przy ul. Strzegomskiej 214 we Wrocławiu na osiedlu Muchobór Mały. Jest to już 12 sklep tej sieci handlowej w stolicy Dolnego Śląska. Dyskont wybudowano w formacie Aldi Urban, z parkingiem na piętrze. Podobny obiekt powstał przy ul. Szybowcowej. Aldi jednak nie zwalnia tempa i już planuje kolejne nowe sklepy we Wrocławiu.

Jak podaje portal investmap.pl, znane są już dwie kolejne lokalizacje sklepów tej niemieckiej sieci w stolicy Dolnego Śląska. Pierwszy dyskont ma powstać na osiedlu Lipa Piotrowska, w rejonie ul. Pełczyńskiej i Miętowej Południowej. Jest już pozwolenie na budowę w tym miejscu. Kolejny sklep ma powstać przy ul. Kiełczowskiej (Zgorzelisko).

W Polsce Aldi ma już 285 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników

- Powoli zbliżamy się do 300 dyskontów, a to półmetek do wyznaczonego celu. Do 2028 roku planujemy być dla Was aż w 600 punktach na polskiej mapie! - zapowiada sieć na swoim profilu na Linkedin. Jednak już wiadomo, że docelowo ma być nawet 1000 sklepów tej sieci.

Aldi to jedna z czterech dużych sieci spożywczych działających w Polsce. We Wrocławiu swoje sklepy Aldi ma w różnych punktach miasta. Dyskonty możemy znaleźć przy ulicach: Tadeusza Kościuszki 133 A,Powstańców Śląskich 82a, Rychtalska 8, Grabiszyńska 167, Jana Długosza 14, Obornicka 72, Szybowcowa 7, Strzegomska 214, Zwycięska 7, IIbn Siny Awicenny 45, Mińska 36, Średzka 41.

Sklepy sieci Aldi czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Jak czytamy na stronie sieci: „Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.”

Najdłuższe i najkrótsze ulice we Wrocławiu. Niektóre nie mają nawet 40 metrów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE