23-letnia wrocławianka zaginęła na Szczepinie. Może potrzebować pomocy

i

Autor: KMP we Wrocławiu

Wrocław

23-letnia dziewczyna z Wrocławia zaginęła. Tropy prowadzą do Tajlandii

2023-09-26 14:51

Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniu 23-letniej Anety Szubryt z Wrocławia. W miniony czwartek kobieta wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Zaginionej poszukują bliscy i wrocławska policja, która wydała w tej sprawie pilny komunikat. Z ostatnich informacji wynika, że może przebywać na terenie Tajlandii.

Aneta Szubert zaginęła w czwartek 14 września. 23-latka wyszła z domu przy ul. Zachodniej we Wrocławiu i do chwili obecnej nie powróciła. Z ostatnich informacji wynika, że mogła polecieć do Tajlandii. Na stronie "Zaginieni przed laty" pojawił się apel do osób, które leciały w miniony czwartek z Wrocławia do Bangkoku z przesiadką w Monachium.

Czy zaginiona 23-latka poleciała do Tajlandii?

Na stronie "Zaginieni przed laty" zamieszczono ważny komunikat w sprawie zaginięcia Anety Szubryt z Wrocławia. Zwrócono się do osób, które 14 września 2023 roku leciały liniami Lufthansa z Wrocławia do Monachium o godz. 17:50 oraz tymi samymi liniami z Monachium do Bangkoku Suvarnaghumi (LOT LH772) odlatującym 14 września o godz. 22:25. Zaapelowano o kontakt na skrzynkę "Zaginieni przed laty". Prośbę skierowano również do osób przebywających na terenie Tajlandii.

Telefon zaginionej pozostaje nieaktywny

Jak podaje strona „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku, Aneta wyszła ze swojego miejsca zamieszkania we Wrocławiu-Szczepin przy ulicy Zachodniej, dnia 14 września między godziną 8.00 a 17.00 podczas nieobecności swojej siostry. O godz. 16:15 był z nią ostatni kontakt poprzez aplikację messenger.

Wrocławska policja podaje, że zaginiona może mieć na sobie buty sportowe marki Vans. 23-latka ma włosy do ramion koloru rudego. Ze znaków szczególnych na dekolcie ma tatuaż w kształcie kwiatka, na prawym udzie kolorowy o nieznanym kształcie oraz na wewnętrznej stronie nadgarstka w kształcie znaku zapytania.

Zaginęła 23-letnia Aneta Szubert. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Aneta ma ok. 172 cm wzrostu, normalną budowę ciała, oczy koloru niebieskiego. Ponadto posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze.

- Podobna sytuacja wcześniej nie miała miejsca Aneta zawsze pozostawała w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi, którzy są zrozpaczeni i proszą o Waszą pomoc w poszukiwaniach zaginionej – czytamy na stronie „Gdziekolwiek jesteś”

- W przypadku ujawnienia, proszę poinformować dyżurnego KP Wrocław-Stare Miasto tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostkę Policji lub zadzwonić na numer alarmowy 112 - apeluje policja we Wrocławiu.

We Wrocławiu powstało Muzeum Memów. Hity Internetu w jednym miejscu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE