20-latek z Jagodna nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań

i

Autor: materiały prasowe Dolnośląska Policja

Pilne!

20-latek z Jagodna nie żyje. Poszukiwania zakończone tragedią

2023-11-21 14:54

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec prowadzili czynności poszukiwawcze za 20-letnim Szymonem Molskim, który był ostatnio widziany około godziny 16:00 w okolicy swojego miejsca zamieszkania przy ul. Strawińskiego we Wrocławiu w dniu 15.11.2023r. W sobotę (18 listopada) po południu kobieta, która pomagała w poszukiwaniach, znalazła jego ciało.

20-latek widziany był po raz ostatni około godz. 16:00 w dniu 15 listopada 2023r. w okolicy swojego miejsca zamieszkania przy ul. Strawińskiego we Wrocławiu. Mężczyzna ubrany był w kurtkę z kapturem koloru czarnego, ciemne spodnie jeans i czapkę zimową. 20-latek nosił okulary korekcyjne w czarnej, prostokątnej oprawie.

Bliscy zaniepokojeni brakiem kontaktu z 20-latkiem zaalarmowali policjantów, a ci rozpoczęli poszukiwania. Do działań włączyli się strażacy, znajomi oraz Wodna Służba Ratownicza.

Dziś, 18 listopada, w drugim dniu poszukiwań ciało zaginionego mężczyzny zostało odnalezione przez wolontariuszkę. Nie znane są przyczyny śmierci młodego mężczyzny. Będzie je wyjaśniać prokuratura.

Mnóstwo nielegalnej broni w lesie. Warta jest kilkadziesiąt tysięcy! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE