Palenie papierosów? Grill? Tego NIE WOLNO robić na balkonie! Sprawdź, za co dostaniesz mandat!

2021-04-29 9:11

Balkon to nasza prywatna własność i możemy na nim robić, co chcemy? Okazuje się, że nie do końca. Nie wszystko jest bowiem na nim dozwolone. Co więcej, za niektóre zachowanie grozi nam mandat! Czego nie można robić na balkonie? Za grozi nam wysoka kara? Sprawdźcie w naszym materiale!

Czego nie można robić na balkonie? Mandaty są wysokie!

Choć kalendarzowa wiosna w Polsce w pełni, to pogoda za oknem niekoniecznie na nią wskazuje. Za nami wiele chłodnych i deszczowych dni. Z tego względu wiele osób zrezygnowało z majówkowych wyjazdów (utrudnieniem mogły być też zamknięte hotele) i długi weekend spędzi w domu. Ci z pewnością chętnie skorzystają ze swoich balkonów, tarasów, czy też przydomowych ogródków. Można tam spędzić czas w różny sposób: słuchając muzyki, czytając książki, czy po prostu wsłuchując się w śpiew ptaków. Niektórzy jednak na balkonie robią grilla albo palą papierosy. Czy takie rzeczy są dozwolone? Czego nie wolno robić na balkonie i za co dostaniemy mandat? Sprawdźcie w naszej galerii!

Raport z anteny 27.04, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze