Zwłoki potrąconego leżały w rowie - ujęto winnego kierowcę

2022-01-13 12:48
Sprawca śmiertelnego potrącenia
Autor: kppotwock.policja.waw.p Sprawca śmiertelnego potrącenia

Makabrycznego odkrycia dokonano we wtorek, 11. stycznia - ciało potrąconego mężczyzny leżało w rowie przy drodze wojewódzkiej nr 805. Policji udało się namierzyć i ująć sprawcę śmiertelnego wypadku. Więcej na ten temat w artykule.

Śmiertelne potrącenie w Warszawicach w powiecie Otwockim - ta tragedia wydarzyła się we wtorek, 11. stycznia. Jak informował serwis Linia otwocka, ciało mężczyzny leżało w rowie przy drodze wojewódzkiej nr 805. Nieoficjalnie donoszono, iż był to 43-letni mieszkaniec gminy Sobienie-Jeziory. Już wtedy najprawdopodobniejszą wersją zdarzeń było potrącenie. Poszukiwaniami sprawcy niezwłocznie zajęła się policja prosząc przy tym o pomoc wszystkie osoby, które mogły być świadkami zdarzenia, bądź zauważyły samochód z widocznymi uszkodzeniami zderzaka, pokrywy silnika, przedniej szyby lub prawego lusterka. Po dwóch dobach udało się namierzyć i ująć kierowcę winnego śmierci 43-latka.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Odjechał bez udzielenia pomocy

Kierowca uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy i nie wzywając na miejsce pogotowia. Jego poszukiwaniami zajęło się jednocześnie kilka załóg policji. Informacje na temat sprawcy i jego pojazdu były znikome, ale uważne przeglądanie zapisów z monitoringu przyniosło oczekiwany efekt. Wytypowano 42-letniego mieszkańca Piaseczna. Mężczyzna został ujęty w miejscu zamieszkania. Wstępnie ustalono, że w momencie zatrzymania był pod wpływem narkotyków. Trafił do policyjnej celi. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Otwocku nadal wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. Od tych ustaleń będzie zależeć treść zarzutów, które usłyszy podejrzany.

Źródło: kppotwock.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE