Zwierzaki Warszawiaki - kalendarz 2022. Gdzie kupić? Jak wygląda?

i

Autor: https://www.facebook.com/WarszawskieZOO Zdjęcie poglądowe

Zwierzaki Warszawiaki - kalendarz 2022. Gdzie kupić? Jak wygląda?

2021-11-17 9:32

Unikatowy kalendarz "Zwierzaki Warszawiaki" na 2022 rok można kupić od dziś w Punkcie Obsługi Klienta zoo przy ul. Ratuszowej. Do wyboru są cztery okładki! Ile kosztuje? Które zwierzęta znajdziemy na kartach kalendarza? Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule!

Unikatowy kalendarz "Zwierzaki Warszawiaki" na 2022 rok można kupić od dziś w Punkcie Obsługi Klienta zoo przy ul. Ratuszowej. Do wyboru są cztery okładki: z irbiską Laylą, ze słoniem Leonem, z arą zielonoskrzydłą Verdą i z małą bongo Molly. Kalendarz ścienny Warszawskiego ZOO ma format: A3 poziom, rozkładany do A2. Liczy 13 kartek. Autorami wszystkich fotografii do kalendarza są wolontariusze z Wolontariusz Warszawskiego ZOO.

Zwierzaki Warszawiaki - ile kosztuje kalendarz? CENA

W kalendarzu można znaleźć: 13 zdjęć ze zwierzakami z warszawskiego zoo, ciekawostki na temat zwierzęcych bohaterów poszczególnych miesięcy, zwierzęco-ekologiczne święta i miejsce na notatki. Cena: 25 zł. Liczba dostępnych kalendarzy jest ograniczona.

Pirat drogowy sięgnął po broń. Wszystko się nagrało!

QUIZ. Słynne cytaty - kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto powiedział : „Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia lub zginąć razem jak szaleńcy.”?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE