Zwężenie Trasy Siekierkowskiej od 1 lipca. Do kiedy potrwa remont?

2021-07-01 8:39
Warszawa
Autor: canva.com Warszawa

W związku z remontem elementów wiaduktu Trasy Siekierkowskiej nad Wałem Miedzeszyńskim przez cały lipiec kierowców czekają zawężenia jezdni - poinformowali stołeczni drogowcy. Początek prac w czwartek - dodali.

Od czwartku 1 lipca rozpoczyna się pierwszy etap prac. Na czas jego trwania, na jezdni głównej Trasy Siekierkowskiej w kierunku węzła Marsa, zamknięty będzie prawy pas ruchu. Kierowcy jadący w tę stronę będą mieli do dyspozycji jeden pas. Zawężony będzie także pas, którym można pojechać prosto i dalej zjechać na Gocław. Na tej samej wysokości zostanie wygrodzony prawy pas jezdni głównej w kierunku Mokotowa. Węziej będzie także przy wjeździe na most Siekierkowski z Wału Miedzeszyński dla jadących od strony Wawra.

Zakończenie tego etapu planowane jest na sobotę, 17 lipca.

Wówczas rozpocznie się drugi etap prac. Wygrodzony zostanie lewy pas na jezdni głównej w stronę węzła Marsa. Na jezdni głównej w stronę Mokotowa zostaną zawężone oba pasy (prawy i lewy). Przejazd możliwy będzie środkiem jezdni, pomiędzy wygrodzeniami. Zawężona będzie także jezdnia, na której włączają się do ruchu wjeżdżający na most z Wału Miedzeszyńskiego z Wawra. Na wjeździe z Wał Miedzeszyński ustawiony zostanie znak "Stop", zakazujący przejazdu bez zatrzymania się.

Zakończenie etapu drugiego prac, zaplanowano na sobotę, 31 lipca.

Nowe tramwaje przyjechały do Warszawy. Byliśmy w środku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE