Zofia Czekalska "Sosenka" świętuje 98. urodziny! Była łączniczką podczas Powstania Warszawskiego

2021-07-06 11:15
Zofia Czekalska Sosenka świętuje 98. urodziny! Była łączniczką podczas  Powstania Warszawskiego
Autor: https://www.facebook.com/niezapomnijonas/ / Canva Zdjecie poglądowe - https://www.facebook.com/niezapomnijonas/

Dzisiaj 98. urodziny świętuje Zofia Czekalska "Sosenka", łączniczka z Powstania Warszawskiego, batalion "Chrobry II". Serdeczne życzenia składają pani Zofii również internauci. Jak się do nich przyłączyć? Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule!

98. urodziny świętuje 6 lipca Zofia Czekalska "Sosenka", łączniczka z Powstania Warszawskiego, batalion "Chrobry II". „Chrobry II” to zgrupowanie Armii Krajowej, które powstało 1 sierpnia 1944 w Warszawie, z różnych oddziałów. Powstańcy ze zgrupowania walczyli w zachodniej części Śródmieścia-Północnego pomiędzy ul. Towarową od zachodu Al. Jerozolimskimi od południa, ul. Sosnową od wschodu i ul. Łucką i Ceglaną od północy.

Życzenia Pani Zofii może złożyć każdy z nas. Wystarczy odwiedzić na Facebooku profil Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich i dodać swój komentarz pod dzisiejszym postem. Wszystkie życzenia zostaną przekazane jubilatce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE