Śnieg i chłód

Zima wróciła do Warszawy. Nadal obowiązują ostrzeżenia IMGW

2023-03-28 16:34

Choć w ostatnich dniach mieszkańcy Warszawy mogli już cieszyć się cieplejszą, wiosenną pogodą, końcówka marca okazała się bardzo zimowa. W stolicy spadł bowiem śnieg, a temperatury przypominały te z grudnia i stycznia. Przypomnijmy, że Mazowsze nadal obejmują ostrzeżenia IMGW przed przymrozkami.

Wielu warszawiaków liczyło już zapewne na to, że z zimą udało nam się pożegnać na dobre. Nic jednak bardziej mylnego - 28 marca w stolicy spadł śnieg, a bez ciepłej kurtki lepiej było nawet nie ruszać się z domu.

IMGW ostrzega

Warto pamiętać, że stolicę oraz jej okolice nadal obowiązują ostrzeżenia IMGW 1. stopnia przed przymrozkami. Te mają wygasnąć dopiero 29 marca, o godz. 10:00. Najbliższa noc również okaże się więc chłodna. Zarówno piesi, jak i rowerzyści oraz kierowcy powinni zachować poza domem szczególną ostrożność.

Czytaj również: Prognoza pogody dla Warszawy. Zamiast wiosny, nadchodzi wielki powrót zimy

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądał powrót zimy do Warszawy:

Warszawska kranówka do wszystkiego. Jak nie marnować wody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE