"Zdrowiej" razem z bliskimi. Ruszają niezwykłe warsztaty

2020-02-18 14:44 alg
Zdrowiej warsztaty
Autor: pixabay.com

Nauka panowania nad stresem i szansa by...lepiej poznać bliskich. Już w przyszły piątek [25.02] rozpoczynają się niezwykłe warsztaty "Zdrowiej" adresowane do pacjentów onkologicznych, a także ich rodzin. Organizatorzy w ten sposób przypominają, że pomoc potrzebna jest też tym, którzy zmagają się z chorobą w rodzinie.

"Zdrowiej" - razem z bliskimi!

Polskie Amazonki Ruch Społeczny zaprasza na cykl warsztatów "Zdrowiej", w których mogą brać udział nie tylko osoby w trakcie leczenia onkologicznego, ale także ich bliscy.

- Warsztaty polegają na przekazaniu konkretnej wiedzy dotyczącej radzenia sobie ze stresem, radzenia sobie z emocjami, swoimi trudnymi myślami poprzez naukę bardzo praktycznych ćwiczeń- mówi Magdalena Knefel z Polskich Amazonek Ruchu Społecznego.

Obecność zarówno chorych jak i osób z ich najbliższego otoczenia to szansa nie tylko by nauczyć się lepiej znosić sytuację, ale także zrozumieć siebie nawzajem.

- Oni wzajemnie mogą usłyszeć siebie, wzajemnie zobaczyć z czym się borykają i troszkę lepiej się zrozumieć. To bardzo dobrze działa dla rodzin, które przychodzą wspólnie, ale także dla innych uczestników, którzy mogą zrozumieć reakcje swoich bliskich - dodaje Knefel.

Bezpłatne zaczynają się we wtorek 25.02 - potrwają 6 tygodni. Informacje o warsztatach oraz zapisach znajdziecie na fejsbuku oraz stronie internetowej Polskich Amazonek.