Pilne

i

Autor: ESKA Pilne

Zderzenie tramwajów na Grójeckiej. Są utrudnienia w ruchu i objazdy

2022-10-04 9:57

Jak informuje KSP, na ul. Grójeckiej zderzyły się dwa tramwaje linii nr 9. Kilka podróżujących osób ma lekkie obrażenia. Na miejscu pracują służby ratunkowe i techniczne. Sprawdźcie, jakie utrudnienia wystąpiły po wypadku.

Utrudnienia po zderzeniu tramwajów przy Grójeckiej

Do zderzenia tramwajów linii nr 9 doszło we wtorek o godz. 8:12 przy ul. Grójeckiej 22/24. Policja na miejscu przeprowadziła badania na obecność alkoholu u motorniczych. Badania wykazały, że obaj badani byli trzeźwi. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała karetka pogotowia. Ratownicy udzielają pomocy lekko poszkodowanym pasażerom. Na szczęście nikt z pasażerów nie doznał poważnych obrażeń. Na trasie wystąpiły jednak spore utrudnienia.

Ruch tramwajowy na ulicy Grójeckiej jest wstrzymany. Od strony Ochoty kursy tramwajów zostały skrócone do pętli pl. Narutowicza. Od strony Pragi kursowanie tramwajów jest skrócone do pętli pl. Starynkiewicza. Trwa uruchamianie linii zastępczej na trasie: pl. Narutowicza - Grójecka - pl. Zawiszy - al. Jerozolimskie - Rondo Czterdziestolatka.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Tak oszczędza się prąd w Warszawie. Latarnie świecą w ciągu dnia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE