rośliny

i

Autor: Pexels

Wydarzenia

Zbliża się Festiwal Roślin 2023 w Warszawie. Wiemy, gdzie i kiedy się odbędzie

2023-10-17 14:39

Festiwal Roślin 2023 w Warszawie zbliża się wielkimi krokami! Organizatorzy ujawnili już, kiedy i gdzie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dla przyszłych uczestników.

Festiwal Roślin 2023 w Warszawie - gdzie i kiedy się odbędzie?

Najbliższy Festiwal Roślin w stolicy odbędzie się w weekend 21-22 października. W sobotę wydarzenie będzie można odwiedzać w godz. 8:00-20:00, a w niedzielę - 8:00-18:00.

Tym razem na lokalizację Festiwalu wybrano PGE Narodowy. Wejście będzie możliwe przez bramę nr 1, od strony al. Zielenieckiej.

Festiwal Roślin 2023 w Warszawie - ważne informacje

- Poprzedni sezon to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. [...] Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze - przekazali organizatorzy wydarzenia.

Wstęp na sam Festiwal będzie bezpłatny. Na miejscu będzie można zrobić zakupy, płacąc kartą, gotówką lub przez BLIK.

Koncert Sanah w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE