Zbigniew Grycan. Milioner zaszczepił się bez kolejki

i

Autor: EAST NEWS Zbigniew Grycan. Milioner zaszczepił się bez kolejki

Zbigniew Grycan z żoną też zaszczepili się przeciw COVID-19. Afera szczepionkowa na WUM

2021-01-08 17:17

Właściciel sieci lodziarni Zbigniew Grycan wraz z żoną także zaszczepili się przeciw COVID-19. To ciąg dalszy afery szczepionkowej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie poza kolejnością zaszczepiono m.in. artystów. Wciąż trwają kontrole na uczelni. Doszło też do kilku dymisji.

Ci aktorzy zaszczepili się na koronawirusa bez kolejki

Zbigniew Grycan wraz z żoną zaszczepiony przeciw COVID-19

Zbigniew Grycan i jego żona Elżbieta także zaszczepili się przeciw COVID-19 poza kolejnością. - 30 grudnia 2020 roku wraz z żoną Elżbietą zostaliśmy zaszczepieni szczepionką przeciwko COVID-19 w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym - poinformował przedsiębiorca w oświadczeniu wysłanym do money.pl. Grycan przyznał, że informacje o dodatkowej puli szczepionek znalazł na stronie WUM. - Na miejscu potwierdzono nam, że możemy zostać zaszczepieni w ramach tej dodatkowej puli właściwie od razu - podkreślił w oświadczeniu.

Czytaj także: Rektor WUM przeprasza za szczepienia poza kolejnością. "Zrobię wszystko, by uczelnia odzyskała renomę"

Znani szczepieni poza kolejnością

Zbigniew Grycan i jego żona to kolejne znane osoby, które zostały zaszczepione poza kolejnością. Od końca grudnia trwają szczepienia, ale wyłącznie osób, które znalazły się w "grupie zero" - czyli głównie medyków, pracowników administracyjnych szpitali czy farmaceutów. Znany przedsiębiorca w oświadczeniu dla money.pl podkreśla, że jest 80-letnim seniorem, a od wielu lat leczy się na przewlekłą chorobę płuc - dlatego uważnie śledził informacje dotyczące szczepień.

Czytaj także: Nielegalne szczepienia artystów na WUM? Rektor będzie się tłumaczył przed prokuraturą

Wśród zaszczepionych poza kolejnością znaleźli się też m.in. Krystyna Janda czy Wiktor Zborowski.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ: To prawdziwy hit telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Pytanie 1 z 15
Pierwszy odcinek polskiej edycji "Gogglebox" został wyemitowany:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE