lotnisko Modlin

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Kryminalne

Zatrzymanie na lotnisku Warszawa-Modlin. Gruzin był poszukiwany czerwoną notą Interpolu

2023-09-27 20:52

Na lotnisku Warszawa-Modlin doszło do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego przez władze Gruzji czerwoną notą Interpolu. 34-latek był ścigany za bardzo poważne przestępstwa, grozi mu 17 lat więzienia. Teraz dalsze czynności w sprawie przeprowadzi warszawska prokuratura.

Zatrzymanie na lotnisku w Modlinie

Do zatrzymania doszło we wtorek, 26 września na lotnisku Warszawa-Modlin. Jak przekazała rzeczniczka Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej kpt. SG Dagmara Bielec, po przylocie samolotu z Hiszpanii funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin zatrzymali pasażera tego lotu poszukiwanego przez władze Gruzji czerwoną notą Interpolu za napaść, porwanie, maltretowanie i zabójstwo.

Bielec dodała, że w paszporcie 34-letniego obywatela Gruzji były sfałszowane odbitki stempli węgierskiej oraz łotewskiej kontroli granicznej. Mężczyźnie, który do Warszawy przyleciał z Palma de Mallorca, grozi 17 lat więzienia.

W środę 34-latek pod nadzorem funkcjonariuszy z PSG Warszawa-Modlin miał zostać przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w celu przeprowadzenia dalszych czynności w sprawie.

Zabytkowy bruk na ul. Kruczej w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Nowy kościół w Warszawie. Mieszkańcy boją się głośnych dzwonów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE