ZATRZYMANIA i MANDATY po zgromadzeniu fanów Legii. Ile osób wylegitymowano?

2021-03-14 13:16

Są mandaty i zatrzymania po wczorajszym zgromadzeniu fanów Legii. Kilka tysięcy kibiców zebrało się wieczorem przed stadionem na Łazienkowskiej by kibicować swojej drużynie w starciu z Wartą Poznań oraz domagać się możliwości powrotu na trybuny.

Jak mówi Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji, choć funkcjonariusze nie zarejestrowali żadnych incydentów, wylegitymowali pół tysiąca osób a trzy zostały zatrzymane. Oprócz tego mandaty dostało 11 osób. Policjanci sporządzili też notatki do sanepidu oraz skierują wnioski do sądu.

Kibice Legii dopingują drużynę w meczu z Wartą Poznań i domagają się otwarcia stadionów

Wczoraj po zaciętym meczu pokonała poznańską Wartę 3:2 na własnym terenie. Pierwszą bramkę dla wojskowych zdobył już w 3 minucie serbski obrońca Filip Mladenović, który powtórnie umieścił piłkę w siatce także w drugiej połowie meczu. Zespół gości nie dawał jednak za wygraną i do samego końca starał się wyrównać wynik spotkania.

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?