Zatrzymali go, gdy próbował kraść. Okazało się, że już powinien siedzieć

i

Autor: Pxhere

Zatrzymali go, gdy próbował kraść. Okazało się, że już powinien siedzieć

2022-07-21 14:58

We wtorek, 19 lipca pruszkowscy policjanci zostali wezwani do jednej z drogerii. Mężczyzna, który dzień wcześniej miał ukraść perfumy warte łącznie tysiąc złotych, powrócił do sklepu, gdzie został zatrzymany przez ochroniarza. Jak się okazało, 35-latek był już poszukiwany, aby odbyć karę więzienia.

Gdy mundurowi pojawili się w sklepie kosmetycznym, zdecydowali się sprawdzić dane zatrzymanego mężczyzny, którego wizerunek został wcześniej uwieczniony na nagraniach z kamery monitoringu, w swojej bazie. Wówczas okazało się, że kradzież perfum nie była jego jedynym przewinieniem.

Kradzież perfum to jedynie początek listy

W minionych miesiącach mężczyzna ukradł rower oraz inne perfumy warte ponad 4,6 tys. zł. Poza tym powinien odbywać karę pozbawienia wolności na okres 2 lat.

Co więcej, podczas kontroli policjanci znaleźli przy 35-latku coś, co dodatkowo go obciąża. Jak wykazały wstępne testy, była to bowiem marihuana.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi wspomniane 2 lata. Po zatrzymaniu postawiono mu 5 zarzutów, do których się przyznał. Dotyczyły one kradzieży oraz posiadania środków odurzających.

Potrącenie pieszej przez hulajnogę przy Dworcu Centralnym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE