Zapisy do warszawskich żłobków ruszą już 2 czerwca! "Szczepienia są obowiązkowe"

2020-06-01 8:12 Alina Makarczuk
Już niebawem ruszy rekrutacja do miejskich żlobków!
Autor: pixabay Już niebawem ruszy rekrutacja do miejskich żlobków!

Już na początku czerwca ratusz ogłosi rekrutacje do miejskich placówek opieki nad dziećmi. Rodzice na zapisy będą mieli tydzień. 19 czerwca ruszy rekrutacja uzupełniająca. Urzędnicy przypominają o obowiązku szczepienia maluchów. Dowiesz się więcej czytając ESKA.WARSZAWA.

Rekrutacja ​do żłobków w Warszawie rusza już 2 czerwca! W tym roku wszystko odbędzie się elektronicznie. Rodzice będą mieli tydzień na zapisy maluchów do lat trzech do miejskich placówek przedszkolnych. Zgodnie z zasadami rekrutacji, z miejsca w bezpłatnym żłobku mogą skorzystać dzieci, które mieszkają z rodzicami lub opiekunem na terenie Warszawy oraz mają obowiązkowe szczepienia ochronne. Wyjątkiem są sytuacje, w których ze względów zdrowotnych, przez przeciwwskazania medyczne, dziecko nie może zostać zaszczepione. Zapisy do miejskich żłobków potrwają od 2 do 7 czerwca. Wyniki z kolei zostaną ogłoszone 10 czerwca.

- Rodzice w procesie rekrutacji mogą wybrać maksymalnie trzy placówki, od 12 do 18 czerwca rodzice będą mogli potwierdzić wolę przyjęcia malucha do konkretnej placówki - mówi Karolina Gałecka ze stołecznego ratusza. 

19 czerwca natomiast rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca. Wszystkie szczegóły oraz informacje dla rodziców na temat zapisów są na miejskiej stronie zlobki.waw.pl.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.