Zamiast ciągnących się w nieskończoność kolejek- żelazna dyscyplina! Nowe zasady w PGE Narodowym

2021-04-07 14:39 alg
pge narodowy
Autor: alg

Nawet 10 tysięcy szczepień na dobę- to maksymalna wydolność punktu na Stadionie Narodowym, która ma zostać osiągnięta kiedy znikną problemy z dostępnością szczepionek. Aby to się udało, konieczne jest też zdyscyplinowanie pacjentów- aby uniknąć kolejek i tłumów, wprowadzono dziś nowe przepisy, które mają ukrócić przychodzenie na Stadion nawet kilka godzin przez zaplanowana godziną szczepienia.

Sport w serialach. Oczekiwania VS rzeczywistość | ESKA XD - Fit vlog #19

Zamiast ciągnących się w nieskończoność kolejek- żelazna dyscyplina.

Od dziś w punkcie szczepień na PGE Narodowym działać zaczęły nowe przepisy, zgodnie z którymi wszyscy którzy przyjdą przed czasem, będą proszeni by wrócić tuż przed ustaloną godziną- żeby uniknąć gromadzenia się tłumu.

Efekty było widać już od samego rana.

"Kolejki są bez porównania mniejsze, przyszłam wcześniej, bo tylko tak mogłam dojechać. Teraz idę na spacer i wrócę 15 minut przed godziną która mam wyznaczoną" - mówiła jedna z seniorek oczekująca na szczepienie.

Jak mówi szef tymczasowego szpitala na PGE Narodowym dr Artur Zaczyński, nowe zasady które mają zwiększyć wydolność systemu oraz bezpieczeństwo pacjentów, powstały w ciągu minionej nocy.

"Myśmy nie spali, tylko przygotowaliśmy zasady dotyczące tego kto może wejść do danego strumienia pacjentów, gdzie może czekać rodzina, która przyszła z seniorem który miał zaplanowane szczepienie, bo też zdarzały nam się całe wycieczki" - mówi szef tymczasowego szpitala na PGE Narodowym dr Artur Zaczyński

W tej chwili punkt na Stadionie Narodowym obsługuje 250 osób na godzinę- wydajność ma się zwiększyć, gdy dostępna będzie większa liczba szczepionek.​

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!