Zachwycająca świąteczna iluminacja w Ogrodach Ulricha

2022-12-02 10:19

Jeśli lubicie zimowe spacery i chcecie poczuć świąteczną atmosferę, to prawdopodobnie spodoba wam się iluminacja świąteczna w Ogrodach Ulricha przy Wola Parku. W tym roku motywem przewodnim świetlnych dekoracji jest ananas!

Rozświetlony Ogród Ulricha

Magiczny rozświetlony ogród znajdziecie w Ogrodach Ulricha przy Wola Parku. Wyjątkowa iluminacja przedstawia historię zabytkowych ogrodów na Woli. Znajdziecie tam świetlny tunel oraz interaktywne atrakcje: animowane kule LED, huśtawkę z ananasem i karuzelę napędzana siłą rąk. Rozświetlony labirynt jest miejscem, w którym można poznać historię zabytkowych Ogrodów Ulricha i poznać odpowiedź, dlaczego to właśnie ananas stał się symbolem tego miejsca.

Cała instalacja została stworzona z wykorzystaniem oświetlenia LED oraz najnowocześniejszej, energooszczędnej technologii. Jak przeczytać możemy na stronie Wola Parku „Na wybranych powierzchniach największego i najważniejszego elementu dekoracji, jakim jest labirynt z ananasem, zastosowaliśmy „zawijasy” z tworzywa termoplastycznego produkowanego przy użyciu specjalnej, odnawialnej biomasy. Jest to tworzywo biodegradowalne i przemysłowo kompostowalne z możliwością recyklingu i ponownej obróbki. W Wola Parku ściśle przestrzegamy obecnych norm energetycznych i stale monitorujemy pobór energii, jak również wykorzystujemy nowoczesne i zrównoważone rozwiązania.”.Bajkowy i ekologiczny park świetlny odwiedzać można do 24 lutego 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE