zdjęcie poglądowe

i

Autor: Podlaska Policja

Zabójstwo mężczyzny w Legionowie. Policja zatrzymała cztery osoby, jedna osoba z zarzutami

2023-03-18 13:33

Cztery osoby zatrzymano w związku z zabójstwom młodego mężczyzny, do którego doszło w piątek wieczorem w Legionowie koło Warszawy – poinformował w sobotę rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Remigiusz Krynke.

"Po wytrzeźwieniu zatrzymanych, dziś i jutro przeprowadzone zostaną z nimi czynności procesowe" – powiedział PAP prokurator. Dodał, że śledztwo prowadzone jest w kierunku z art. 148 Kodeksu karnego, czyli zabójstwa. Cześć z zatrzymanych zostanie przesłuchana w charakterze świadków, jedna osoba, która zraniła mężczyznę i doprowadziła do jego śmierci, usłyszy zarzut zabójstwa.

Zabójstwo mężczyzny w Legionowie

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie kom. Justyna Stopińska poinformowała PAP, że w piątek po godz. 20 w trakcie awantury, do której doszło na jednej z ulic Legionowa, młody mężczyzna został zraniony ostrym narzędziem. "Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł" – powiedziała policjantka.

Skandal w Legionowie. Mężczyzna z promilem alkoholu siedział za kierownicą miejskiego autobusu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE