Żaba w sałatce ze sklepu

i

Autor: Pixabay/ stevepb/ Instagram/ zwyczajna_magdalena Żaba w sałatce ze sklepu

zakupy

Żaba w sałatce z Lidla! Wideo szybko obiegło social media. Mamy komentarz firmy

2023-10-03 20:33

Żywa żaba w opakowaniu z sałatą! Klientka przeżyła szok po wyjściu ze sklepu. Nagranie ze skaczącą po małym, plastikowym opakowaniu żabą obiegło media społecznościowe. Z relacji kobiety wynika, że sałatę kupiła w Lidlu. "Przepraszamy klientkę za tę sytuację, jednocześnie zapewniamy, że było to zdarzenie jednostkowe" - podkreśla Lidl w komentarzu przesłanym redakcji Eska.pl.

Żaba w sałatce. Wideo trafiło do sieci

Żywa żaba skacząca wśród liści sałaty w plastikowym opakowaniu - taki produkt miała zakupić klientka Lidla. "Gdy kupujesz w Lidlu sałatę mix i żywa żaba w opakowaniu gratis. Co Wy na to" - pyta oburzona pod filmem zamieszczonym na swoim Instagramie.

Wideo z sałatką szybko obiegło media społecznościowe. "Przynajmniej naturalna i zdrowa" - ironiuzują internatuci.

Lidl: przepraszamy klientkę za tę sytuację

"Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy zgłoszenia dot. takiego zagadnienia. Uprzejmie przepraszamy klientkę za tę sytuację, jednocześnie zapewniamy, że było to zdarzenie jednostkowe" - czytamy w komentarzu, o który poprosiliśmy Lidl Polska.

"Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Podejmujemy wiele działań, by takie zdarzenia – jak to wspomniane – nie miały miejsca. Poprosiliśmy naszego dostawcę o wyjaśnienia, jednak aby przeanalizować ten przypadek, producent potrzebuje więcej informacji o produkcie, takich jak: zdjęcie etykiety towaru ze szczegółowymi danymi" - wyjaśniono.

"Co roku przeprowadzamy ok. 9500 badań jakościowych produktów spożywczych w niezależnych, akredytowanych laboratoriach badawczych. Od naszych dostawców wymagamy certyfikatów jakościowych, potwierdzających wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów – takich jak IFS czy BRC na poziomie wyższym czy Global GAP, który jest systemem zapewnienia bezpieczeństwa żywności dla pierwotnej produkcji rolnej" - podkreślili przedstawiciele Lidla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE