Samolot

i

Autor: Unsplash

Podróże

Nowe, sezonowe połączenie z Warszawy. Gdzie będzie można polecieć?

2023-10-09 16:29

Od 3 maja 2024 r. uruchomione zostanie sezonowe połączenie pomiędzy Warszawą a Izmirem. Nową trasę lotów wprowadzi turecka linia SunExpress. Podróżni mogą pomału zacierać ręce.

Nowe połączenie z Warszawy do Turcji

Turecki przewoźnik dynamicznie wprowadza się na polski rynek, oferując od przyszłego roku drugie połączenie z Warszawy. Tym razem od 3 maja 2024 r. polecimy ze stolicy Polski do miasta Izmir w zachodniej Turcji. Ceny biletów mają zaczynać się od ok. 80 euro.

Obecnie SunExpress lata codziennie do Warszawy z Antalyi, natomiast w sezonie zimowym liczba rejsów spadnie do trzech tygodniowo. Loty do Izmiru mają odbywać się w sezonie letnim dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki.

SunExpress to linia, która została założona w 1989 r. Jej udziały po połowie mają Turkish Airlines oraz Lufthansa. Turecki przewoźnik obsługuje połączenia regularne oraz rejsy czarterowe. Usługi linii dostępne są w Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Zobacz poniżej zdjęcia z pokazów lotniczych Air Show 2023 w Radomiu:

Lądowanie pierwszego samolotu w Radomiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE