Ryanair samolot

i

Autor: materiały prasowe Ryanair

Podróże

Z Modlina Ryanairem w nowym kierunku. Doskonałe wieści dla podróżnych

2023-06-09 16:52

Loty z podwarszawskiego Modlina i z Krakowa znalazły się zimowej siatce linii Ryanair. Irlandzki przewoźnik ogłosił w sumie 17 nowych tras do portu lotniczego w Tiranie. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące tych połączeń.

Ryanair ogłosił, że w ramach rozkładu połączeń Zima 2023 do i z Albanii będzie realizowanych 200 lotów tygodniowo w ramach 17 nowych tras. Polacy będą mogli podróżować do Tirany z Modlina i Krakowa.

Czytaj również: Pociąg "Słoneczny" powraca na wakacje. Kiedy wyrusza? Ile kosztują bilety nad morze?

Z Modlina do Tirany Ryanairem

- 17 nowych tras zapewni natychmiastowy dostęp do kluczowych punktów turystycznych, takich jak Belgia, Czechy, Francja, Niemcy, Włochy, Polska, Rumunia, Szwecja i Wielka Brytania, zapewniając jednocześnie konkurencyjne ceny i zwiększoną łączność dla Albańczyków, którzy chcą odwiedzić przyjaciół czy rodzinę za granicą – wskazał dyrektor generalny Ryanair DAC Eddie Wilson, cytowany w komunikacie prasowym.

Jak poinformował przewoźnik, Albania została tym samym 37. krajem w jego siatce połączeń. Ogłosił również trzydniową wyprzedaż miejsc na nowych trasach na podróże od 23 października do 24 marca. Ceny biletów zaczynają się w niej od 145 zł w jedną stronę.

Otwarcie lotniska w Radomiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE