Wypadek w Wildze na dk 76! Cztery osoby ranne [AKTUALIZACJA]

2021-08-22 11:39
Wypadek na S19. Utrudnienia na trasie Sokołów Młp. – Rzeszów
Autor: policja.gov.pl, zdjęcie ilustracyjne Wypadek na S19. Utrudnienia na trasie Sokołów Młp. – Rzeszów

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło na dk 76 w Wildze w woj. mazowieckim. Droga jest zablokowana - poinformował PAP w niedzielę Punkt Informacji Drogowej Centrala GDDKiA. Ile potrwają utrudnienia w ruchu? Droga około godziny 11.30 została odblokowana.

Jak podała GDDKiA w wypadku w Wildze ranne zostało cztery osoby. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z busem! W miejscu wypadku są utrudnienia. Potrwają przez kilka godzin!

CZYTAJ TAKŻE: To ostatni ciepły dzień! Od jutra spore ochłodzenie! Co dalej?

Droga zablokowana

GDDKiA informuje, że droga krajowa nr 76 jest zablokowana. GDDKiA przewiduje, że utrudnienie w ruchu potrwa około 2,5 godz.

Wypadek w Wildze: AKTUALIZACJA

Odblokowana została już droga 76 w Wildze w woj. mazowieckim, gdzie w niedzielę rano doszło do wypadku, w którym cztery osoby zostały ranne - poinformował PAP w niedzielę Punkt Informacji Drogowej Centrala GDDKiA.

Nowa Biała odbudowuje się z popiołów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE