WYPADEK NA S8 - wielkie kłęby dymu z płonących aut. Jakie utrudnienia na trasie? [AKTUALIZOWANY]

WYPADEK NA S8 - wielkie kłęby dymu przy Węźle Bemowo. Jakie utrudnienia na trasie? [AKTUALIZOWANY]
Autor: Marcin Gmurek WYPADEK NA S8

Na trasie S8 utworzył się gigantyczny korek. Wszystko przez wypadek, do którego doszło ok. 14:00. Na jezdni znalazły się dwa płonące pojazdy. Służby usuwają skutki zdarzenia. W tym artykule znajdziecie aktualizowane informacje dotyczące utrudnień na S8.

AKTUALIZACHA 21 kwietnia, 7:00 - naprawy i blokada jednego pasa

Po śmiertelnym wypadku z 20 kwietnia, na bemowskim odcinku S8 trwają naprawy barier ochronnych. Wciąż zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Poznania.

AKTUALIZACJA 15:56 - korek na trasie łazienkowskiej

Kolejne doniesienia kierowców. Jedna ze słuchaczek informuje, że wypadek spowodował korki na trasie łazienkowskiej. Samochody w kierunku Mostu Łazienkowskiego stoją już na wysokości Domu Studenckiego Riviera.

AKTUALIZACJA 14:55 - Jedna osoba nie żyje

Niestety wbrew informacjom, jakie zostały przekazane przez straż pożarną, w wypadku zginęła jedna osoba. To kierowca tira, który podczas kolizji wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu. Ponadto z ustaleń policji wynika, że łącznie w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy.

AKRUALIZACJA 14:35

Z informacji od słuchaczy wynika, że pożar został już ugaszony. Niestety jezdnia wciąż jest zablokowana.

WYPADEK NA S8! Nasi słuchacze donoszą o płonącym tirze na trasie. Kierowcy stoją na obwodnicy S8 w stronę autostrady A2. W drugą stronę przejezdny jest tylko jeden pas, ponieważ jezdnie blokuje inne auto uszkodzone przez ekran dźwiękochłonny, który najpewniej spadł na samochód. Do zdarzenia doszło na węźle pomiędzy ulicami Lazurową a Powstańców śląskich w kierunku węzła Konotopa. Z informacji przekazanych przez rzecznika mazowieckiej Straży Pożarnej Karola Kierzkowskiego wynika, że doszło do zderzenia ciężarówki z autem osobowym. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał. 

Tak policyjne drony namierzają piratów drogowych

Do kiedy utrudnienia na S8?

Kierzkowski przekazał, że kierujący pojazdami biorącymi udział w wypadku, wyszli z aut o własnych siłach. Trwa dogaszanie samochodów. Ruchem na trasie pokieruje policja. Rzecznik Straży Pożarnej dodał, że Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

KOREK NA S8 - jak omijać?

Kierowcy jadący w stronę Poznania powinni zjechać z S8 jeszcze przed Mostem gen. Grota-Roweckiego. Korek może się bowiem wydłużać. O ile zabezpieczenie trasy i usunięcie wraków może przebiegać szybko, to przywracanie normalnego ruchu na trasie potrwa dużo dłużej.

Wypadek na S8 - WIDEO

Jeden z naszych słuchaczy podzielił się nagraniem wideo, na którym zobaczyć możemy miejsce wypadku i akcję strażaków. Nagranie zamieszczamy poniżej.