Wypadek na S8. Bus zderzył się z samochodem osobowym. Wśród rannych ciężarna kobieta!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wypadek na S8. Bus zderzył się z samochodem osobowym. Wśród rannych ciężarna kobieta!

2022-10-28 20:40

W Józefinie (pow. grodziski) zderzył się bus z samochodem osobowym. Ranne zostały trzy osoby, w tym kobieta w ciąży, która trafiła do szpitala - poinformował w piątek asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Do wypadku doszło na węźle trasy S8 w pobliżu miejscowości Józefina. Jak przekazał strażak, zderzył się tam bus, którym podróżowało 25 osób, z samochodem osobowym. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

Asp. Krzysztof Stefaniak powiedział PAP, że w wypadku ranne zostały trzy osoby. "Po przekazaniu osób poszkodowanych do zespołu ratownictwa medycznego jedna osoba została przewieziona do szpitala. To kobieta w ciąży" - wyjaśnił asp. Krzysztof Stefaniak. Dodał, że pozostałym rannym pomocy udzielono na miejscu.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Droga serwisowa w miejscowości Józefinów została zablokowana na czas jej działań.

Pożar w Nieskórzowie Starym w którym zginęła czteroosobowa rodzina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE