Z Warszawy

Każdy może wylosować czekoladę Milka. Wyjątkowa akcja w Złotych Tarasach w Warszawie

2023-09-27 14:07

Milka rusza z nową kampanią „Wielkie Smakowanie”. Jej głównym celem będzie promowanie asortymentu marki poprzez bezpośrednie przybliżenie go klientom. Z tego powodu w Złotych Tarasach w Warszawie stanie specjalny automat, z którego każdy będzie mógł wylosować dla siebie coś słodkiego.

- Celem kampanii jest otwarcie drzwi do niezwykłego świata delikatności, jakie kryje portfolio marki Milka. Wyzwanie polega na zwiększeniu świadomości konsumentów na temat bogactwa wyboru oraz zaproszenie ich do eksploracji różnorodnych wariantów czekolad - piszą przedstawiciele marki.

Czekolada Milka w automacie w Złotych Tarasach

Jedną z licznych części kampanii będzie ustawienie w warszawskich Złotych Tarasach specjalnej maszyny vendingowej. Odwiedzający centrum handlowe, korzystając z automatu, będą mogli wylosować czekolady z całego portfolio marki.

Strefa Wielkiego Smakowania Milka zacznie działać w piątek, 22 września. Przechodnie będą mogli ją odwiedzić do 30 września.

Warto zaznaczyć, że wcześniej, w dniach 1-20 września automat znaleźć można w Manufakturze w Łodzi. Jeśli wybieracie się w podróż w tym kierunku, również możecie znaleźć dla siebie coś słodkiego.

Tańczące z Promocjami 14.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE