Wygląda jak dinozaur, ale to... Zobacz, co wykluło się w warszawskim zoo! [WIDEO]

2021-01-25 17:11 STAN
 Wygląda jak dinozaur, ale to... Zobacz, co wykluło się w warszawskim zoo!
Autor: Facebook/warszawskie zoo, zrzut ekranu Wygląda jak dinozaur, ale to... Zobacz, co wykluło się w warszawskim zoo!

Małe, brzydkie i wydające dziwne dźwięki. Wygląda jak mały dinozaur, ale tak naprawdę to dobrze znane nam zwierzę! Kim jest maluch, który wykluł się w warszawskim zoo? Zobacz wyjątkowe nagranie!

Małe kapibary we wrocławskim ZOO

Wygląda jak dinozaur, ale to...

Czarny dziób, ciemne oczy i różowa skóra. Ciało tego zwierzaka nie jest pokryte piórami. Małe stworzenie, które wykluło się w warszawskim zoo wydaje dziwne dźwięki, przypominające czkawkę. Pracownicy żartują, że to mały dinozaur, ale tak naprawdę to... pelikan!

Czytaj także: Trochę owca, trochę kaktus, a tak naprawdę... ślimak! Ma "implanty" baterii słonecznych [ZDJĘCIA]

Pelikan różowy, czyli Pelecanus onocrotalus wykluł się w warszawskim zoo kilka dni temu. I od razu zachwycił internautów! - Jeszcze nie całkiem jest, ale już się awanturuje - czytamy. - Ile to się bidulek namęczyć musi zanim wygramoli się ze skorupki - zauważa internautka. - Brzyydal, a tak naprawdę cudny - zachwycają się fani zoo. - Oj u mnie filmik wywołał bardzo duży uśmiech - czytamy. - Uwielbiam te pterodaktylki - pisze internautka.

Zobacz wideo:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!