Królowa piękna

Wybrano Miss Warszawy 2023. Kim jest Julia Tomaszewska, zwyciężczyni konkursu?

28 marca tego roku w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej odbyły się wybory Miss Warszawy 2023. W konkursie wzięło udział 17 kandydatek, a korona najpiękniejszej trafiła do Julii Tomaszewskiej. Kim jest zwyciężczyni tego konkursu?

We wtorek 28 marca w Teatrze Sabat odbyła się prestiżowa gala Miss Warszawy 2023. W konkursie wzięło udział 17 kandydatek. Każda z pań zaprezentowała się zgromadzonej publiczności m.in. w sukni wieczorowej, ślubnej oraz w kostiumie kąpielowym. Ostatecznie tylko jedna z kobiet mogła otrzymać koronę najpiękniejszej. 

Czytaj także: Nowe centrum handlowe pod Warszawą. Wiemy, kiedy Park Glinianka zostanie otwarty

Kim jest Julia Tomaszewska?

Gala finałowa rozpoczęła się o godz. 20.00. Na scenie poza pięknymi mieszkankami stolicy zaprezentował się m.in. zespół Blue Cafe, a choreografię stworzył Tomasz Barański. Po długich obradach i wielu zmianach garderoby, tytuł Miss Warszawy 2023 trafił do Julii Tomaszewskiej. Kim jest piękna, młoda kobieta? 

Julia Maria Tomaszewska ma 25 lat i jest rodowitą warszawianką. Kobieta mierzy 173 cm wzrostu i z miejsca skradła serca wszystkich jurorów. Teraz możemy trzymać za nią kciuki w jej dalszej karierze.

Miss Warszawy 2023 jednocześnie jest teraz reprezentantką Mazowsza podczas tegorocznego konkursu Miss Polski. "Jestem bardzo szczęśliwa, wzruszona i wdzięczna" - mówiła Julia Tomaszewska tuż po ogłoszeniu wyniku.

Czytaj także: Koncert Sanah na PGE Narodowym. Poznaliśmy termin, bilety są już w sprzedaży

Wyniki wyborów Miss Warszawy 2023

Tak przedstawiały się wyniki całego konkursu:

  • Miss Warszawy - Julia Tomaszewska
  • I Wicemiss Warszawy 2023 - Patrycja Rzepka.
  • II Wicemiss Warszawy 2023 - Patrycja Jarocka.
  • III Wicemiss Warszawy 2023 - Anna Towarek
  • IV Wicemiss Warszawy 2023 - Wiktoria Kurek.

Przeżyjcie z nami raz jeszcze ten wyjątkowy wieczór, przeglądając zdjęcia zrobione w czasie jego trwania. W głowach osób zgromadzonych 28 marca 2023 w Teatrze Sabat z pewnością te wrażenia pozostaną na długo.

Przedwojenne miss. Tragiczne losy najpiękniejszych Polek. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE