Wsparcie dla twórców projektów. Rusza "Tydzień z budżetem obywatelskim"

2021-01-15 16:36 L.R
Budżet Obywatelski
Autor: www.pixabay.com

Od wyceny po lepsze rozumienie potrzeb mieszkańców. Od poniedziałku 18.01.2021 rusza "Tydzień z budżetem obywatelskim". Twórcy projektów poznają odpowiedzi na swoje pytania, a odpowiedź na to jak dołączyć do spotkań znajdziecie poniżej.

ESKA XD #014

Rusza "Tydzień z budżetem obywatelskim"

Od poniedziałku 18.01.2021 rusza "Tydzień z budżetem obywatelskim". To cykl internetowych spotkań, na których twórcy projektów będą mogli poznać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Jak wyjaśnia Karolina Zdrodowska, dyrektorka-koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w ratuszu, poniedziałek to czas dla osób, które debiutują w roli twórców.

Czytaj także: Znamy nazwy kolejnych stacji metra! Zostały ostatecznie zatwierdzone

- Mogą mieć np. podstawowe pytania na temat samego procesu. Później kolejne spotkania dotyczą kwestii infrastruktury, w tym dróg i komunikacji - wyjaśnia dyrektor.

Środa to czas na tzw. projekty miękkie. - Działania z obszaru edukacji, sportu, kultury. Wszystkie pytania jak najlepiej dostosować projekt do potrzeb mieszkańców. Czwartkowe spotkania dotyczą zieleni i ochrony środowiska, a piątkowe to spotkania z uczestnikami poprzednich edycji - dodaje.

Harmonogram spotkań i szczegóły na temat zgłoszenia znajdują się na stronach budżetu obywatelskiego.​

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!