Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz!

2021-09-23 11:30
Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz!
Autor: Canva.com / http://kppminsk.policja.waw.pl/pmm/aktualnosci/105780,Zdradzilo-go-zdjecie-w-koszuli.html Zdjęcie poglądowe

Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz! O tym, że szata, która zdobi człowieka może go również wpakować w tarapaty przekonał się 26-letni obywatel Rumunii, który jest podejrzany o kradzież telefonu komórkowego z pralni w Mińsku Mazowieckim. W ręce mundurowych wpadł... przez koszulę!

Gang młodocianych wandali zdemolował park miejski

Na stronie stołecznej policji możemy przeczytać niezwykłą historię, która miała miejsce na początku września.

11 września w jednej z pralni chemicznych w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kradzież. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę właściciela, ukradł leżący na ladzie telefon komórkowy o wartości około 1200 zł. Mińscy wywiadowcy zatrzymali 26-letniego obywatela Rumunii, który jest podejrzany o kradzież telefonu komórkowego z pralni w Mińsku Mazowieckim. Funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę po wyglądzie i po zdjęciu na którym był w tej samej koszuli, w której dokonał kradzieży. 26-latk usłyszał już zarzuty karne – przyznał się do tego czynu.

Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę.

Mężczyzna wpadł podczas patrolowania miasta, na ul. Ogrodowej. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę przypominającego wyglądem sprawcę kradzieży. Wylegitymowali go i sprawdzili co posiada. Policjanci znaleźli u 26-latka inny telefon, w którym było.. jego zdjęcie w koszuli identycznej jak podczas kradzieży! Szybko okazało się, że charakterystyczna koszula wydała sprawcę. 26-latek przyznał, że to on ukradł ten telefon i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności w zawieszeniu, karze grzywny i obowiązkowi naprawy wyrządzonej szkody. .

QUIZ. Starówki w polskich miastach. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 15
Pierwsze zdjęcie na rozgrzewkę. Widzimy na nim starówkę
Wrocław Rynek Starówka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE