WOŚP 2020: Za chwilę światełko do nieba. Jak będzie wyglądało show? Gdzie ogądać?

2020-01-12 19:08
Światełko do nieba podczas 27. finału WOŚP
Autor: WOŚP, mat. prasowe Światełko do nieba podczas 27. finału WOŚP

Trwa 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a atmosfera jest naprawdę gorąca! Od godziny 15.30 na placu Bankowym trwają koncerty. To właśnie ze stolicy jest nadawana transmisja z głównego finału WOŚP. Na godzinę 20 zaplanowano światełko do nieba. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, nie będzie jednak fajerwerków. To w trosce o zwierzęta, które nie znoszą najlepiej hałasu. Mieszkańcy stolicy nie powinni się jednak martwić, bo mimo braku petard, w Warszawie będzie naprawdę głośno!

Światełko do nieba tradycyjnie odbywa się o godzinie 20. To jednak nie tylko widowisko przygotowane przez organizatorów wydarzenia. To także moment, w którym wszyscy grający z orkiestrą wysyłają światło w kierunku nieba. Może pochodzić z latarek czy innych źródeł światła. Ze względów bezpieczeństwa odradzamy świeczki. Światełko do nieba we wszystkich miejscach, które biorą udział w wydarzeniu odbywa się o tej samej porze - o godzinie 20. W tym roku w stolicy będzie wyjątkowo. Jak będzie wyglądało światełko do nieba w stolicy podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdradził nam rzecznik WOŚP, Krzysztof Dobies.

- Będzie to oczywiście widowisko świetlno-muzyczne. Przygotowaliśmy scenariusz takiego widowiska ze specjalnie skomponowaną muzyką - tłumaczy Dobies. 

Gdzie oglądać światełko do nieba?

Spektakl zaplanowano na godzinę 20. Będzie można go oglądać oczywiście na placu Bankowym, gdzie znajduje się główna scena Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli jednak nie możecie wyjść z domu - bez obaw. Transmisję z wydarzenia można oglądać w telewizji, ale także w mediach społecznościowych. Wystarczy uważnie śledzić profile Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Słynne światełko do nieba jednak nie kończy imprezy. Ostatni koncert zaplanowano na godzinę 21.40 i to właśnie w tym czasie odbędzie się także ostatnia konferencja Jurka Owsiaka, podczas której prawdopodobnie podsumuje tegoroczny finał. O tym, jakie gwiazdy wystąpią podczas 28.finału WOŚP możecie przeczytać >>TUTAJ<<.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE