Kajdanki

i

Autor: pixabay.com

Wnuk zabił dziadka. 24-latek zaatakował seniora szklaną popielnicą

2023-02-09 11:30

24-letni mężczyzna zaatakował w domu swojego 89-letniego dziadka szklaną popielnicą. Mężczyzna z poważanymi obrażeniami głowy trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Morderczy wnuk wpadł już w ręce policji. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zbrodnia niejedno ma imię, ale kiedy dochodzi do niej w najbliższej rodzinie, jesteśmy niezmiennie przerażeni. Gdy bliski krewny zabija krewnego wielu osobom nie mieści się to w głowie. Tymczasem służby muszą radzić sobie z takimi zdarzeniami częściej niż myślimy. Do jednej z takich tragedii doszło w województwie mazowieckim.

- Policjanci z komendy w Sokołowie Podlaskim zatrzymali 24-latka podejrzanego o zabójstwo 89-letniego dziadka. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany - poinformowała w czwartek st. sierż. Aleksandra Borowska z KPP w Sokołowie Podlaskim.

Czytaj także: Dwóch nastolatków napadło 14-latka. Chcieli zabrać mu papierosy

Wnuk zabił dziadka

Do zabójstwa doszło w niedzielę na terenie jednej z gmin w powiecie sokołowskim. Funkcjonariuszy o tragedii zawiadomiła żona pokrzywdzonego, która uciekła z domu przed oprawcą. 

- Tego feralnego dnia z nieznanych przyczyn, 24-letni mężczyzna zaatakował w domu swojego 89-letniego dziadka szklaną popielnicą. Mężczyzna z poważanymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Niestety pokrzywdzonego nie udało się uratować, 89-latek zmarł w szpitalu - podała w czwartek st. sierż. Aleksandra Borowska.

- Motyw sprawcy nie jest znany. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany przez policjantów - wyjaśniła st. sierż. Aleksandra Borowska.

 24-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Czytaj także: Zarobki policjantów. Komenda Główna przygotowała kalkulator uposażenia funkcjonariusza

Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na Nowym Świecie! Łukasz G. w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE