Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Kiedy się odbędą? Jak się zalogować?

2022-10-11 10:09
 Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Kiedy się odbędą? Jak się zalogować?
Autor: pixabay.com Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Kiedy się odbędą? Jak się zalogować?

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się w Warszawie online. To dobry sposób, by znaleźć zatrudnienie za pośrednictwem internetu. W wydarzeniu weźmie udział ponad 50 wystawców i pojawi się kilka tysięcy ofert pracy. Kiedy odbędą się targi pracy? Jak wziąć udział w wydarzeniu online?

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Kiedy się odbędą?

Ponad 50 wystawców i nawet kilka tysięcy ofert pracy. W środę 12 listopada między godziną 9.00 a 16.00 odbędą się Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Czytaj także: Ceny paliw. Będą kolejne podwyżki na stacjach. "Dwa scenariusze, oba pesymistyczne"

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Jak się zalogować?

Warszawa zorganizowała kolejną edycję internetowych targów pracy, żeby w nich uczestniczyć należy wejść na stronę wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl

- Zachęcam Państwa do udziału w targach. To świetna przestrzeń do spotkania pracodawców i poszukujących zatrudnienia czy nowej ścieżki kariery – mówi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Jak korzystać ze strony?

Po wejściu na salę główną targów należy wybrać stoisko, które nas interesuje. Na każdym stoisku publikowane są oferty pracy danej firmy, informacje o niej, linki do filmów i materiałów. Po wybraniu interesującej nas oferty możemy od razu złożyć aplikację.

- Kiedyś mówiło się, że praca leży na ulicy. Dzisiaj praca czeka w internecie, tu szukamy zwykle ofert zatrudnienia. Dlatego znaną wszystkim formułę targów pracy przenosimy do przestrzeni wirtualnej – mówi dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości w stołecznym Ratuszu Karolina Zdrodowska. – Warszawa się rozwija i potrzebuje rąk do pracy, a Targi będą doskonałą okazją na spotkanie osób poszukujących pracy z pracodawcami. Wsparcie na Targach znajdą także osoby zainteresowane otworzeniem lub rozwinięciem własnego biznesu.

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Salon doradztwa

Na Targach będzie działał Salon Doradztwa Zawodowego online, w którym doradcy poradzą jak poprawnie napisać CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść rekrutację.

Będą działały cztery stanowiska, rozmowa z doradcą będzie odbywała się w formule 1:1. Zeszłoroczne doświadczenie pokazuje, że nie ma długich kolejek i każdy będzie mógł uzyskać odpowiedzi na swoje pytania oraz dowiedzieć się jak pokierować swoją karierą.

Webinary do grudnia

Od godz. 10.00 do 15.00 będzie można też wziąć udział w webinarach prowadzonych przez ekspertów w dwóch blokach tematycznych:

  • Praca i kariera
  • Przedsiębiorczość i własny biznes

W tym pierwszym przewidziano m.in. webinar o rozmowie kwalifikacyjnej, o marce osobistej, a także dwie prelekcje w języku ukraińskim adresowane do naszych gości. W drugim – informacje o prawnych aspektach jednoosobowej działalności gospodarczej, funduszach europejskich albo krótki kurs Instagrama.

Materiały mają być dostępne na stronie Targów do 31 grudnia tego roku.

Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Druga edycja wirtualna

Targi Pracy i Przedsiębiorczości organizowane są od lat. Do pandemii odbywały się stacjonarnie w Pałacu Kultury i Nauki. W zeszłym roku (w związku z pandemią) po raz pierwszy odbyły się online. Było ponad 40 wystawców, a targi odwiedziło ponad 3,5 tys. osób.

QUIZ. Sprawdź, czy jesteś mistrzem przysłów. Nie zdobyć 8/10 to prawdziwy obciach

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Co to znaczy?
Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE