Widzieliście tego mężczyznę? Policja poszukuje zaginionego Jana Gugulskiego

2022-08-22 15:08
Zaginiony Jan Gugulski
Autor: policja.pl

Policjanci z Wawra poszukują zaginionego 28-letniego Jana Gugulskiego. Funkcjonariusze apelują o pomoc do każdego, kto widział mężczyznę lub wie, gdzie obecnie może przebywać.

Jak przekazali mundurowi, 9 sierpnia 2022 roku 28-latek "wyszedł z miejsca chwilowego przebywania tj. Lipowa Góra, ul. Wschodnia 13A, Szczytno". Od tamtej pory ani nie skontaktował się z nikim bliskim, ani też nie powrócił do domu.

- Ostatnie logowanie z telefonu nastąpiło w dniu 11 sierpnia 2022 roku na Osobowym Przejściu Granicznym - Świecko - przekazała mł. asp. Małgorzata Gębczyńska. 

Czytaj również: Użył przemocy wobec siostry, awanturował się z policją. Nie przestał nawet w radiowozie

Policja poszukuje zaginionego Jana Gugulskiego

Aby ułatwić poszukiwania, policjanci udostępnili rysopis mężczyzny: 28 lat (wygląda na ok. 25), wzrost: 172 cm, szczupła budowa ciała, włosy jasny blond, oczy niebieskie, nos prosty, pieprzyk na karku, może mieć przy sobie czerwony plecak.

Jeżeli rozpoznajecie zaginionego i wiecie, gdzie może się znajdować, policjanci apelują o wsparcie. Można skontaktować się z mundurowymi z komisariatu w Wawrze pod numerem tel. 47 723-23-01, zwrócić się do mundurowych z najbliższej komendy, zadzwonić na nr 112 lub wysłać wiadomość mailową na adres: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci eskortowali taksówkę do szpitala

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mazowieckie: karetka wjechała w nagrobki. Duże zniszczenia na cmentarzu
  2. Kim jest Pia Skrzyszowska? Najważniejsze informacje o polskiej lekkoatletce
  3. Lidl ze specjalną akcją przed powrotem do szkoły. Mogą się ustawić kolejki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE