Wiadukt trasy Łazienkowskiej został uszkodzony. Będą utrudnienia

2021-10-12 17:51
Trasa Łazienkowska stanęła. Drogowcy rozpoczęli remont
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Drogowcy będą musieli naprawiać wiadukt trasy Łazienkowskiej, który został uszkodzony. Przez cały tydzień zamknięty będzie środkowy pas Wisłostrady pod wiaduktem w kierunku Mokotowa. Na nim prowadzone będą prace naprawcze. Do kiedy potrwają utrudnienia?

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Ze wstępnych informacji drogowców wynika, że prace są konieczne z powodu mechanicznego uszkodzenia wiaduktu. Prawdopodobnie wystający ponad dopuszczalną wysokość element ciężarówki lub jej ładunku zaczepił o spód przeprawy. Nie ustalono, kto doprowadził do uszkodzenia wiaduktu. Wiadomo jednak, że w związku z naprawą czekają nas utrudnienia.

Fragment środkowego pasa Wisłostrady zostanie wyłączony z ruchu. Prace będą powtarzane każdej nocy, między 12 a 15 października w godzinach 22.00 - 2.00.  Zarząd Dróg Miejskich podkreśla, że są to prace, których nie da się wykonać w jedną noc, czy nawet w kilkanaście godzin, dlatego utrudnienia będą trwać co najmniej do piątku. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE