Wesela w Polsce 2020 - ile osób może być na weselu? Czy można zaprosić znajomych? [ZASADY]

2020-05-28 6:53 A.D.
Wesela w Polsce 2020 - ile osób może być na weselu? Czy można zaprosić znajomych? [ZASADY]
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wesela w Polsce 2020 - od kiedy będziemy je mogli urządzać? Ile osób może być na weselu? Czy można zaprosić znajomych? Te pytania zadają sobie wszyscy, którzy chcą wkroczyć w związek małżeński. Jakie są zasady urządzania przyjęcia weselnego podczas epidemii koronawirusa? Sprawdźcie na ESKA.pl Warszawa!

Spis treści

  1. Wesela w Polsce 2020 - od kiedy będziemy je mogli urządzać?
  2. Wesela w Polsce 2020 - ile osób może być na weselu?
  3. Wesela w Polsce 2020 - czy możemy zaprosić znajomych?

Wesela w Polsce 2020 - od kiedy będziemy je mogli urządzać?

Ślub i wesele to marzenie każdej pary. Te magiczne chwile, mają być inauguracją naszego szczęśliwego związku, a jednocześnie rozpoczęciem nowego etapu w relacji. Skoro decydujemy się spędzić z kimś resztę naszego życia, to chcemy móc się tym pochwalić i świętować nasz wybór. W związku z epidemią koronawirusa wiele par musiało zrezygnować ze swoich planów. Co jednak z tymi, którzy planowali uroczystości na letnie miesiące?

Wesela w Polsce 2020 - ile osób może być na weselu?

W weselach uczestniczyć będzie mogło do 150 osób. Od kiedy? Rekomendacje Ministerstwa Zdrowia oraz rządu poznaliśmy podczas konferencji 27 maja. Nowe przepisy w życie wchodzą od 6 czerwca!

Wesela w Polsce 2020 - czy możemy zaprosić znajomych?

Czy możemy zaprosić znajomych na nasz ślub i wesele? Takich przeciwwskazań nie będzie. Wielu z nas bliżej jest z przyjaciółmi niż rodziną, niektórzy traktują znajomych swoich rodziców niczym ciotki i wujków. Pokrewieństwo nie będzie miało zatem żadnego znaczenia - ważne, by przestrzegać zasad.

Makijaż ze złotem! Zobaczcie koniecznie efekt końcowy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE